Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIASTA I GMINY W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radzynchelminski.pl

Treść strony

OGLOSZENIE O WYNIKU POSTEPOWANIA PRZETARGOWEGO
Zostal rozstrzygniety przetarg nieograniczony na uslugi komunalne w zakresie utrzymania czystosci i porzadku na terenie miasto - gminy Radzyn Chelminski (wywoz nieczystosci stalych oraz wywoz selekcjonowanych odpadow)

OGŁOSZENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO
Został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony na „Dostawę wraz z transportem węgla kamiennego, koksu i miału węglowego.
OGŁOSZENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO
Został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony wg procedury uproszczonej do 60.000 EURO na „Dostawę kamienia mieszanego z Piechcina granulacji od 0 – 31,5 mm w ilości około 568 ton i dostawę szlaki w ilości około 2240 ton w roku 2005 na modernizację dróg gminnych”
ogłoszenie wyników przetargów
Wyniki przetargów ustnych nieograniczonych na sprzedaż zabudowanej nieruchomości w Nowym Dworze i Czeczewie.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wyniku przetargu na wymianę stolarki okiennej w Szkole Podstawowej oraz dostawę i montaż okien i drzwi w nowobudowanym budynku świetlicy wiejskiej w Zakrzewie
Ogłoszenie o wynikach przetargu
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje, że została wybrana druga najkorzystniejsza oferta na wymianę stolarki okiennej na nową PCV wraz z montażem w budynku Szkoły Podstawowej w Radzyniu Chełmińskim i dostawę oraz montaż okien w nowobudowanym budynku świetlicy wiejskiej w Zakrzewie oraz dostawę i montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w nowobudowanym budynku świetlicy wiejskiej w Zakrzewie.
Ogłoszenie
Ogłoszenie o wyniku przetargu na dostawę kamienia mieszanego z Piechcina i dostawę szlaki
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy informuje o wynikach postępowania przeprowadzonego w trybie zapytania o cenę na usługę pn. "Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2005-2006 obejmujące teren gminy Radzyń Chełmiński"
Ogłoszenie
Został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony wg prodedury uproszczonej do 60.000 EURO na "Dostawę wraz z transportem węgla kamiennego i miału w roku 2006".

Opis strony

Maria Tylus, Urząd Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim ul. Pl. Tow. Jaszczurczego 9, 87-220 Radzyń Chełmiński e-mail: radzyn_chelminski@op.pl

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 25626
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2005-12-22 12:29:47