Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIASTA I GMINY W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radzynchelminski.pl

Treść strony

Ogłoszenie
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radzyniu Chełmińskim informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu nieograniczonym na zadanie pn. Zakup miału węglowego wraz z dostawą w ilości około 700 ton w roku 2007".
Informacja
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radzyniu Chełmińskim informuje, że przetarg nieograniczony na zadanie p/n: "Dzierżawa autobusu do dowozu dzieci na terenie gminy Radzyń Chełmińki" został unieważniony.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wynikach przetargu nieograniczonego na "Dostawę oleju napędowego, benzyny bezołowiowej i gazu w roku 2007 do pojazdów i sprzętu będącego włsnością Gminy Radzyń Chełmiński"
Ogłoszenie
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radzyniu Chełmińskim informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu nieograniczonym na zakup paliwa – oleju napędowego w roku 2007 celem tankowania autobusów szkolnych.
INFORMACJA
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radzyniu Chełmińskim informuje o wyborze oferty w przetargu nieograniczonym na zadanie pn. Dzierżawa autobusu do dowozu dzieci do Przedszkola Samorządowego, Szkół Podstawowych i Gimnazjum na terenie gminy Radzyń Chełmiński .

Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wynikach przetargu nieograniczonego na dostawę wraz z transportem kamienia z Piechcina i szlaki w roku 2007.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński ogłasza o wyniku postępowania o zamówienie publiczne na "Dostawę wraz z transportem i rozładunkiem do miejsca wbudowania elementów drobnowymiarowych drogowych".
Ogłoszenie
Informacja o wynikach przetargu
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy informuje o wynikach przetargu na " dostawę wraz z transportem węgla kamiennego oraz miału węglowego "

Metryka

  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2008-01-07 09:43

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 24427
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2008-01-07 09:46:45