Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIASTA I GMINY W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radzynchelminski.pl

Treść strony

Zgodnie z art. 37 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych podaje się do publicznej wiadomości informację z wykonania budżetu gminy Radzyń Chełmiński.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
    data wytworzenia: 2020-04-27
  • opublikował: Iwona Malinowska
    data publikacji: 2020-04-27 11:48

Rb-NDS za okres od początku roku do dnia 31 marca 2020 roku

  • Metryka

    • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
      data wytworzenia: 2020-04-30
    • opublikował: Iwona Malinowska
      data publikacji: 2020-04-30 12:29

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
    data wytworzenia: 2020-04-27
  • opublikował: Iwona Malinowska
    data publikacji: 2020-04-27 11:50

Informacja o dokonanych umorzeniach w I kwartale 2020r.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Malwina Lazarowska
    data wytworzenia: 2020-04-27
  • opublikował: Malwina Lazarowska
    data publikacji: 2020-04-27 11:52

Rb-NDS za okres od początku roku do dnia 30 czerwca 2020 roku

  • Metryka

    • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
      data wytworzenia: 2020-07-22
    • opublikował: Iwona Malinowska
      data publikacji: 2020-07-22 09:09

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
    data wytworzenia: 2020-07-22
  • opublikował: Iwona Malinowska
    data publikacji: 2020-07-22 09:08

Informacja o dokonanych umorzeniach w II kwartale 2020r.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Malwina Lazarowska
    data wytworzenia: 2020-07-22
  • opublikował: Malwina Lazarowska
    data publikacji: 2020-07-22 09:16

Informacja z wykonania budżetu Gminy Radzyń Chełmiński za I półrocze 2020r

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2020-09-02 09:23

Rb-NDS za okres od początku roku do dnia 30 września 2020 roku

  • Metryka

    • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
      data wytworzenia: 2020-10-20
    • opublikował: Iwona Malinowska
      data publikacji: 2020-10-21 10:16

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
    data wytworzenia: 2020-10-20
  • opublikował: Iwona Malinowska
    data publikacji: 2020-10-21 10:15

Informacja o dokonanych umorzeniach w III kwartale 2020r.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Malwina Lazarowska
    data wytworzenia: 2020-10-15
  • opublikował: Malwina Lazarowska
    data publikacji: 2020-10-20 09:13

Rb-NDS za okres od początku roku do dnia 31 grudnia 2020 roku

  • Metryka

    • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
      data wytworzenia: 2021-02-18
    • opublikował: Iwona Malinowska
      data publikacji: 2021-02-19 08:40

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Iwona Malinowska
    data wytworzenia: 2021-02-18
  • opublikował: Iwona Malinowska
    data publikacji: 2021-02-19 08:39

Informacja o dokonanych umorzeniach w IV kwartale 2020r.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Malwina Lazarowska
    data wytworzenia: 2021-01-21
  • opublikował: Malwina Lazarowska
    data publikacji: 2021-01-21 08:53

Sprawozdanie z wykonania budżetu gminy za 2020 rok

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-03-26 13:50

Sprawozdanie finansowe Urzędu Miasta i Gminy na dzień 31 grudnia 2020 r.

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-05-10 13:32
  • zmodyfikował: Damian Grubich
    ostatnia modyfikacja: 2021-05-10 14:36

Sprawozdanie finansowe zbiorcze Gminy Radzynia Chełmińskiego na dzień 31 grudnia 2020 r.

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-05-10 14:20
  • zmodyfikował: Damian Grubich
    ostatnia modyfikacja: 2021-05-10 14:35

Sprawozdanie finansowe jednostki obsługiwanej Klub Dziecięcy na dzień 31 grudnia 2020 r.

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-05-10 14:24

Sprawozdanie finansowe Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Chełmińskim na dzień 31 grudnia 2020 r.

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-05-11 12:03

Sprawozdanie finansowe Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Chełmińskim na dzień 31 grudnia 2020 r.

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-05-11 12:29

informacja

INFORMACJA

Na mocy art. 37 ust. 1 pkt 2 i ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r o finansach publicznych (Dz. U. z 2021r, poz. 305) Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński podaje do publicznej wiadomości, co następuje:

I. Wykonanie budżetu Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński za 2020r.

1. Dochody 32 906 741,89 zł

z tego:

a) bieżące 30 042 920,38 zł

b) majątkowe 2 863 821,51 zł

2. Wydatki 31 604 133,80 zł

z tego:

a) bieżące 27 212 652,81 zł

b) majątkowe 4 391 480,99 zł

3. Nadwyżka budżetu 1 302 608,09 zł

4. Przychody 5 091 395,92 zł

z tego:

  1. spłata pożyczek udzielonych 0,00 zł

  2. niewykorzystane środki pieniężne, o których mowa

w art. 217 ust. 2 pkt 8 ustawy o finansach publicznych 110,92 zł

  1. inne źródła - wolne środki z rozliczenia kredytów

i pożyczek z lat ubiegłych 5 091 285,00 zł

5. Rozchody 412 000,00 zł

z tego:

a) spłaty kredytów 412 000,00 zł

b) pożyczki udzielone 0,00 zł

 

II. Kwota wykorzystanych środków,

o których mowa w art. 5 ust.1 pkt 2 1 615 058,28 zł

 

III. Kwota zobowiązań niewymagalnych

na dzień 31.XII.2020r 8 139 720,00 zł

w tym:

kredyty długoterminowe 8 139 720,00 zł

 

IV. Zobowiązania wymagalne na dzień 31.XII.2020 roku nie wystąpiły.

 

V. Dotacje otrzymane w 2020r z budżetu jednostek

samorządu terytorialnego 78 960,00 zł

 

VI. Dotacje udzielone w 2020r innym jednostkom

samorządu terytorialnego 258 876,20 zł

 

VII. Udzielone w 2020r poręczenia i gwarancje 0,00 zł

 

 

 

 

VIII. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzenia lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia:

Udzielone ulgi:

Cichocki Szymon

Klarkowski Krzysztof Ignacy

Lewandowski Jan Franciszek

Nadworny Sławomir Robert

Opas Adam Jan

Radko Mariusz Marcin

Zdziech Grzegorz Piotr

Umorzenia: nie dotyczy

IX. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej:

  1. Agropol Sp. z o.o.

  2. Abramek Mirosław Sławomir

  3. Adamczyk Tomasz

  4. Adwent Andrzej Mirosław

  5. Agro-Wronie Sp. z o.o.

  6. Antkowski Stanisław Józef

  7. Badalewski Robert Mariusz

  8. Bednarczyk Mikołaj

  9. Bednarczyk Sylwester

  10. Bednarski Marek Sławomir

  11. Betcher Zenon

  12. Będziechowska Anita Anna

  13. Biegniewski Jan

  14. Biegniewski Sławomir Michał

  15. Bielec Mieczysław

  16. Bieniek Ryszard Władysław

  17. Błaszkiewicz Henryk Benedykt

  18. Błaszkiewicz Mariusz

  19. Bławat Sławomir Piotr

  20. Bonikowski Adrian

  21. Bońkowska Małgorzata

  22. Bryliński Jacek

  23. Bryliński Mirosław Władysław

  24. Bryliński Piotr Jan

  25. Bryśkiewicz Kazimierz

  26. Brzyski Adrian Łukasz

  27. Bykowski Mariusz Jan

  28. Bykowski Michał Stanisław

  29. Chojnacki Adrian

  30. Chojnacki Tadeusz Jan

  31. Cichocki Daniel Rafał

  32. Cichocki Konrad

  33. Cichocki Szymon

  34. Ciekot Piotr

  35. Cop Wiesław Edward

  36. Czaplińska Joanna Marianna

  37. Czarnecka Wiesława Genowefa

  38. Czarnota Anna Małgorzata

  39. Czepkowski Arkadiusz

  40. Czyrkiewicz Mirosław Klemens

  41. Ćwikliński Jerzy Zbigniew

  42. Dąbrowski Krystian Stanisław

  43. Dąbrowski Stanisław Tomasz

  44. Deruś Adam

  45. Dębrol Spółka z o.o.

  46. Dobrzyński Kazimierz

  47. Dobrzyński Mariusz Stanisław

  48. Drewek Aleksandra Maria

  49. Drewek Sebastian

  50. Dulska Magdalena

  51. Dulski Andrzej Marian

  52. Dulski Roman Wojciech

  53. Dyrka Radosław Karol

  54. Dyrka Tadeusz

  55. Dzikowski Adam

  56. Elminowski Grzegorz Bogdan

  57. Ewald Emil Franciszek

  58. Fajfer Michał

  59. Ferschke Michał

  60. Ferszka Henryk Adam

  61. Frankiewicz Adam Janusz

  62. Gajewska Ewa Barbara

  63. Gajtkowski Dominik Rafał

  64. Gładyszewski Aleksander Józef

  65. Głogowski Krzysztof Piotr

  66. Głogowski Robert Grzegorz

  67. Gortych Wioleta Elżbieta

  68. Górecki Łukasz

  69. Górski Wojciech

  70. Gromelski Janusz Dariusz

  71. Groth Wojciech

  72. Grzegorczyk Bogdan

  73. Grzębski Michał

  74. Grzywacz Jacek

  75. Hes Marlena Maria

  76. Jabłoński Adam Bogusław

  77. Jabłoński Stefan Marek

  78. Jakubas Jan Stanisław

  79. Janiszewski Krzysztof Andrzej

  80. Janusz Julia Róża

  81. Jaworski Stanisław Andrzej

  82. Jeziorowski Jan Jakub

  83. Jurowiecki Jan Adam

  84. Kabat Marcin

  85. Kaczmarczyk Dariusz

  86. Kadela Marek Wiełsaw

  87. Karczmarczyk Ewelina Helena

  88. Karło Michał Waldemar

  89. Kasprowicz Maciej Tomasz

  90. Kawski Tomasz Kazimierz

  91. Kawucha Joanna

  92. Kicerman Piotr

  93. Kiepka Andrzej Jan

  94. Klarkowski Krzysztof Ignacy

95. Klasiński Robert Franciszek

96. Klimek Jacek Stanisław

97. Klimek Krzysztof Jan

98. Klimek Maciej Józef

99. Klimek Przemysław Marek

100. Kondraczyk Renata

101. Kopaczewska Krystyna Anna

102. Kosakowska Dominika

103. Kowalewski Stanisław Jerzy

104. Kowalewski Zbigniew Janusz

105. Kowalska Elżbieta

106. Kubasik Jarosław

  1. Kucharski Marek Piotr

  2. Kuciemba Patryk

  3. Kuczyńska Irena

  4. Kunicki Mariusz

  5. Kunikowski Bogusław

  6. Kurdyn Bartłomiej

  7. Kurdyn Mateusz

  8. Kurkowski Mateusz

  9. Kurnik Wojciech

  10. Kurnik Zdzisław Władysław

  11. Kurzyński Adam Henryk

  12. Kurzyński Kazimierz Klemens

  13. Kurzyński Maciej

  14. Kuźmiński Radosław Rafał

  15. Lamparski Krzysztof

  16. Lazarowski Stanisław

  17. Lewandowski Jan Franciszek

  18. Lewandowski Piotr

  19. Ligęza Henryk Jan

  20. Ligęza Józef Jan

  21. Lipecki Kazimierz Adam

  22. Lipińska Irena Agnieszka

  23. Lipiński Jarosław Marcin

  24. Lipiński Kamil Sebastian

  25. Lisiński Przemysław Adam

  26. Luncik Natalia Weronika

  27. Lutostański Wacław

  28. Łącz Arkadiusz Józef

  29. Łącz Mateusz Jan

  30. Łącz Tomasz Piotr

  31. Ługiewicz Arkadiusz Mariusz

  32. Majta Krzysztof Józef

  33. Majta Tomasz Marcin

  34. Majta Zbigniew Ryszard

  35. Makowski Tomasz Kazimierz

  36. Makowski Tomasz Wiesław

  37. Makuracki Zbigniew Franciszek

  38. Marzec Zbigniew

  39. Maszota Rafał Stanisław

  40. Matuszczak Jerzy Władysław

  41. Mazur Ryszard

  42. Mejka Tadeusz Ksawery

  43. Melzacki Tomasz

  44. Miąsko Adela

  45. Mikrut Krzysztof Piotr

  46. Misztal Tomasz Kazimierz

  47. Molęda Krzysztof Marcin

  48. Molęda Leszek Piotr

  49. Mondrzejewski Janusz

  50. Moryń Mariusz

  51. Mroczka Sylwia Elżbieta

  52. Nadworny Mateusz Adrian

  53. Nadworny Rafał

  54. Nadworny Sławomir Robert

  55. Nadworny Tomasz Dariusz

  56. Niklewski Tomasz Norbert

  57. Nowacki Andrzej

  58. Nowacki Kazimierz Jerzy

  59. Nowacki Mariusz

  60. Nowak Marian Jan

  61. Ochab Janusz Józef

  62. Olejniczak Waldemar

  63. Olszewska Lidia Elżbieta

  64. Opas Adam Jan

  65. Ostrowska Lidia Marianna

  66. Otolska Mirosława

  67. Ottowicz Adam Stanisław

  68. Ottowicz Piotr Paweł

  69. Ottowicz Stanisław

  70. Paliwoda Stefan Alfons

  71. Paradowski Stanisław

  72. Pawlos Paweł Stanisław

  73. Pawlos Piotr Jakub

  74. Pesta Piotr

  75. Piasecki Wiesław Stanisław

  76. Piotrowski Jarosław

  77. Plitt Andrzej Konstanty

  78. Podlas Krzysztof Zbigniew

  79. Polak Dariusz

  80. Porowska Maria

  81. Poznański Lucjan Franciszek

  82. Przybylska Anna Magdalena

  83. Puk Beata Renata

  84. Puk Janusz Andrzej

  85. Radko Mariusz Marcin

  86. Rak Leszek Ludwik

  87. Reimus Zbigniew

  88. Rembecki Piotr

  89. Rębisz Michał Gabriel

  90. Robaczewski Janusz Józef

  91. Rokiciński Marek Radosław

  92. Rokiciński Robert

  93. Rolewicz Bartosz Jan

  94. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nowa Droga”

  95. Różycki Zenon

  96. Rycerz Katarzyna Michalina

  97. Rynduch Andrzej Roman

  98. Rynduch Zbigniew Dariusz

  99. Rynkowski Marcin

  100. Sadowski Mieczysław Julian

  101. Siemianowski Jacek

  102. Siemianowski Jakub

  103. Siemianowski Józef Jerzy

  104. Siemianowski Łukasz Mateusz

  105. Siemianowski Marcin Daniel

  106. Siemianowski Tomasz Jacek

  107. Siemiątkowska Róża Hanna

  108. Skoczylas Rafał Kazimierz

  109. Skowroński Henryk Jan

  110. Skrzeczowski Henryk

  111. Skrzeczowski Jerzy

  112. Smoliński Piotr Karol

  113. Sobieraj Krzysztof

  114. Sokół Michał

  115. Sołtys Ewa Jolanta

  116. Sołtysik Elżbieta Małgorzata

  117. Sołtysik Joanna Maria

  118. Stachowiak Wiesława Róża

  119. Storma Artur Bogusław

  120. Stylski Krzysztof

225. Stylski Łukasz

  1. Szałecki Krzysztof Jan

  2. Szczepanik Mirosław

  3. Szczepiński Krzysztof Mariusz

  4. Szymańska Jolanta Zofia

  5. Szyszkowski Jakub Michał

  6. Tarkowski Janusz Władysław

  7. Templin Zdzisław

  8. Tomaszewski Jarosław Marek

  9. Tomaszewski Marek Jarosław

  10. Tomaszewski Mirosław Jan

  11. Topolewski Piotr

  12. Trela Krystian Patryk

  13. Trela Tadeusz Władysław

  14. Trochowski Jarosław

  15. Tusień Justyna

  16. Tusień Marek Andrzej

  17. Tusień Mateusz Jarosław

  18. Tusień Zdzisław

  19. Ungur Magdalena Helena

  20. Urban Andrzej

  21. Utnicki Krzysztof Sebastian

  22. Utnicki Zbigniew Grzegorz

  23. Waczkowski Krzysztof Stanisław

  24. Waczkowski Mirosław Krzysztof

  25. Waleryn Andrzej Piotr

  26. Wesołowska Agnieszka Maria

  27. Wiater Michał Tomasz

  28. Wiater Stanisław Marcin

  29. Wicha Przemysław Józef

  30. Wilczyński Maciej Mariusz

  31. Wilkosz Mieczysław

  32. Wiśniewski Mariusz Piotr

  33. Wiśniewski Paweł Piotr

  34. Wiśniewski Roman Ryszard

  35. Witkowska Małgorzata Hanna

  36. Witkowski Maciej Grzegorz

  37. Wnuczek Przemysław Krystian

  38. Wojciechowski Tadeusz Marek

  39. Wojewódka Mieczysław

  40. Wojnowski Arkadiusz Piotr

  41. Wolandt Jarosław Marek

  42. Wolentarski Jerzy

  43. Wróblewska Anna Barbara

  44. Wrzesińska Grażyna Maria

  45. Wrzesiński Marek

  46. Wylegała Mirosław Adam

  47. Wylęgała Jacek Piotr

  48. Wylęgała Jarosław Krzysztof

  49. Wysocka Aleksandra Halina

  50. Wzorek Andrzej

  51. Wzorek Daniel Robert

  52. Zarzycki Zenon Bogumił

  53. Zdral Zbigniew Franciszek

  54. Zdziech Bogdan Stanisław

  55. Zdziech Grzegorz Piotr

  56. Zgliniecki Adam Bogusław

  57. Zieliński Arkadiusz

  58. Zygmunt Stanisław Piotr

  59. Ździech Andrzej Stefan

  60. Ździech Mateusz Andrzej

  61. Żebrowska Karolina Monika

  62. Żmuda – Trzebiatowski Leszek

  63. Żurek Bartosz Patryk

  64. Żychowska Marlena

289. Żychowski Jarosław

 

 

X. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej.

 

1. Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników na podstawie ustawy o systemie oświaty:

 

1. Zakład Pogrzebowy – Kwiaciarnia Grażyna Łagowska

2. Studio Urody Dafne Izabela Grela – Kowalska

3. Zakład Fryzjerski Beata Falkowska

4. Salon Urody Jędrzejewscy Mirela Glanert

 

drukuj (informacja)

Metryka

  • opublikował: Damian Grubich
    data publikacji: 2021-05-28 11:18

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 807
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2021-05-28 11:18