Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIASTA I GMINY W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radzynchelminski.pl

Treść strony

Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy ogłasza przetarg ustny nieograniczony na część działki Nr 126/6 przy ul. Ogniowej w Radzyniu Chełmińskim przeznaczoną do wydzierżawienia na okres 3 lat.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim ogłasza przetarg ustny nieograniczony na działkę Nr 275/7 położoną w Radzyniu Chełmiński m przy ul. Tysiąclecia przeznaczoną do wydzierżawienia na okres 3 lat.
Ogłoszenie o przetargu na dzierżawę
Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wydzierżawienie nieruchomości na okres 3 lat w Radzyniu Chełmińskim przy ul. Waryńskiego, przy ul. Tysiąclecia, oraz działek położonych w Zielnowie.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki położonej w Zielnowie stanowiącej teren upraw rolnych częściowo zabudowany budynkiem garażowym po OSP.
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim informuje, że na tablicy ogłoszeń w tut. Urzędzie został wywieszony "Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w roku 2006"
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmińskim ogłasza przetargi na sprzedaż budynku po wodociągowej wieży ciśnień w Radzyniu Chełmińskim, działki Nr 40/27 położonej w Rywałdzie, działki Nr 174/1 położonej w Gołębiewie oraz działki Nr 38 położonej w Zielnowie częściowo zabudowanej budynkiem garażowym po OSP.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński ogłasza przetargi ustne nieograniczone i ograniczone na nieruchomości: pomieszczenia klasowe w Szumiłowie, działki budowlane w Zielnowie, wodociągową wieżę ciśnień, działkę rolną w Rywałdzie, działkę rolną w Gołębiewie. wieżę ciśnień,
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński ogłasza przetargi ustne nieograniczone na nieruchomości znajdujących się na terenie miasta i gminy.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński ogłasza przystąpienie do rokowań w sprawie sprzedaży działki rolnej Nr 174/1 o pow. 1.20 ha położonej w Gołębiewie - dla właścicieli nieruchomości graniczących.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki Nr 38 o pow. 0.23 ha położonej w Zielnowie.
Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy RadzyńChełmiński ogłasza przetargi ustne nieograniczone na nieruchomości położone na terenie miasta i gminy Radzyń Chełmiński.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 37315
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2006-12-15 12:43:24