Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIASTA I GMINY W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radzynchelminski.pl

Treść strony

Ogłoszenie
Burmistrz Miasta i Gminy w Radzyniu Chełmiński informuje o wynikach z przetargów ustnych nieograniczonych na wydzierżawienie nieruchomości na okres 3 lat.
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wyniku przetargu na dziełkę Nr 196 o pow. 0.30 ha położoną w Zielnowie
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wyniku przetargu na działkę Nr 38 o pow. 0.23 ha położoną w Zielnowie.
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy radzyń Chełmiński informuje o wyniku przetargu na działkę Nr 40/27 o pow. 1.49 ha położoną w Rywałdzie
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy radzyń Chełmiński informuje o wynikach I przetargów ustnych nieograniczinych, które zakończyły się wynikiem negatywnym.
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy radzyń Chełmiński informuje o wynikach II przetargu ustnego nieograniczonego i ograniczonego, które zakończyły się wynikiem negatywnym.
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wynikach przetargów przeprowadzonych w dniu 27.10.2006r. na zbycie nieruchomości położonych na terenie miasta i gminy
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wynikach II przetargów ustnych nieograniczonych na zbycie nieruchomości położonych w Zielnowie i Wymysłowie obręb geodezyjny Czeczewo
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wyniku rokowań na działkę Nr 174/1 o pow. 1.20 ha położonej w Gołębiewie.
Informacja
Burmistrz Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński informuje o wyniku przetargu na zbycie nieruchomości Nr 38 położonej w Zielnowie.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 27495
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2006-11-08 13:02:37